آغازی دیگر بر پارت هنر

  • مهر ۱۲, ۱۳۹۹
  • ۲۴ بازدید

( برای تماشای ویدیو سربرگ F. شکن خود را روشن کنید )

چندین ماه قبل از این آغاز مجدد ، من رسانه پارت هنر را در جهت اهدا هدف به دوستان هنرجوی خودم خلق کردم . رسانه ای را ساختم تا فضای نا امیدی و سردرگمی خودم و دوستانم را به فضای اشتیاق برای یادگیری و انتقال مفهوم تغییر دهم. تا حدودی نیز موفق بودم ولی به دلایلی از جمله مشغله های شخصی برای تولید محتوایی دیگر همزمان با پارت هنر (فعالیت در فضای گیم) و آشنا نبودن دوستان به فضای تولید رسانه ای ، تصمیم بر تعطیلی آن گرفتم.

چرا پارت هنر بازگشت؟!

خب ، مشغله های شخصی من با تغییر فضای کاری ام ، پایان یافت و هدف دیگری پیدا کرد ، و این دلیلی شد که به فکر بازگشت پارت هنر افتادم . البته که فضای پارت هنر همچنان مثل قبل میتواند گروهی باشد ، ولی برای شروع تصمیم گرفتم که به صورت فردی ، تولید محتوا را از سر گیرم .

هدف تولیدی

هدف تولیدی جدید این رسانه ، تولید محتوای ویدیویی میباشد و این وبسایت ، صرفا فضایی برای آرشیو متنی آن محتوا هاست که در کنار آن نیز سعی میشود در حوزه سینما ، مهمترین اخبار نیز گلچین شود و در وبسایت ، منتشر شود.

شیوه کاری جدید

مقالات بر اساس استاندارد های نگارشی ، رسمی نگاشه خواهد شد ولی برای محتوای ویدیویی سعیم بر جذاب بودن آن است ، به طوری که هم محتوا رسانده شود و هم خسته کننده نباشد ، پس بدیهیست که زبان گفتار سایت با ویدیو متفاوت باشد.

همچنین از دوستان هم هدفم ، جهت اشتراک این مسیر استقبال میکنم ، چه چیزی از این بهتر که یک تیم هنرجو با هم بیاموزند .

دونیت ، همکاری ، تبلیغات و پلتفرم یوتیوب پارت هنر ، از چیز های قابل توضیح است که به تک تک این موارد خواهم پرداخت.

دونیت : بخش دونیت در جهت حمایت مالی شما کاربران ، به پارت هنر اضافه شده . به هر حال وجود یک رسانه ، نیازمند هزینه قابل توجهیست که تامین آن نیز کار آسانی نیست .پارت هنر هیچگاه هیچ محتوای پولی ای نداشته و نخواهد داشت ، پس برای تامین هزینه ها غیر از تبلیغات ، دونیت ، راهی خوب ، با احترامی دوطرفه بین کاربر و رسانه است.

  • تبلیغات : بخش تبلیغات وبسایت درحال حاضر به دلیل رتبه فعلی سایت ، در دسترس نیست ، زیرا ما میخواهیم در مقابل هزینه ای که تبلیغ دهنده میکند ، خدمتی درخور آن ارائه دهیم . اما به هر حال این بخش وجود دارد و راه دیگریست برای تامین هزینه های رسانه . همچنین روشیست با سودی دوطرفه بین ما و تبلیغ دهنده . (قابل ذکر است که رفاه حال کاربران برای پارت هنر اهمیت دارد ، برای همین جایگاه تبلیغات قابل ثبت ، نسبت به دیگر وبسایت های محتوا محور یا خبری ، از تعداد محدودتری برخوردار است)
  • همکاری : همانطور که پیشتر گفتم ، من ، با کمال میل از هم مسیر های خودم برای تولید محتوا در این رسانه استقبال میکنم . هرچند هنوز این بخش را راه اندازی نکردم ولی بزودی ، در همین پست ، لینک شرایط همکاری قرار خواهد گرفت.
  • یوتیوب : در ابتدا ، پلتفرم ما برای تولید محتوا ، آپارات بود ، ولی خب بنا به دلایلی از جمله حق کپی رایت ، فضای حرفه ای و… پلتفرم ما برای تولید محتوای ویدیویی ، به یوتیوب تغییر کرد . تمامی ویدیو های موجود در وبسایت نیز (به غیر از تریلر ها ) از یوتیوب لینک خواهند شد.

سخن پایانی

امیدوارم ، مسیر پیش رو به بهترین نحو برای پارت هنر طی شود ، و با همراهی شما ، با هم از دنیای هنر ، بیاموزیم و رشد کنیم. با تشکر از همراهی‌تان

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *