مستربین هیتلر پیکی بلایندرز میشود ؟! اتفاقی خوب یا بد؟!

  • مهر ۱۰, ۱۳۹۹
  • ۵۵ بازدید

پیکی بلایندرز ، یکی از پرطرفدار ترین سریال های چندسال اخیر است که به لطف انتخاب بازیگر خوب و درست برای هر نقش ، و داستانی جذاب و درگیر کننده ، همیشه در اوج خود باقی مانده . پس از پایان طوفانی فصل پنجم این سریال ، گمانه زنی و شایعات برای فصل بعدی آن یعنی فصل ششم ، آغاز شد که بزودی طی یک مقاله و آیتم ویدیویی انتظاراتمان را از فصل بعد بیان خواهیم کرد . اما اخبار قابل توجه پیرامون اخبار فصل جدید پیکی بلایندرز ، حضور دیوید بکام در سریال ، و خبر همین چند وقت اخیر ، حضور روآن اتکینسون ( مستربین ) در نقش هیتلر است.
این خبر در عین حال که تعجب بر انگیز و ناراحت کننده بود ، از طرفی خوشحال کننده و جذاب نیز بود! که در ادامه دلایل آن را توضیح خواهم داد :

روآن اتکینسون غمگین؟!

روآن اتکینسون به لطف کرکتر مستربین در ذهن همه ما ، شخصیتی خندان ، خوشحال ، ساده ، و با نمک بوده ، چهره ای که در عادی ترین حالت نیز لبخند را به لبان ما می آورد . واقعا سخت است که این چهره را در قالب نقشی خشن ، سرد ، دیکتاتور و جنایت کار ببینیم.

روآن اتکینسون

تکلیف مستربین چه میشود؟!

روآن اتکینسون ، بار ها در جاهای مختلف بیان کرده که دیگر علاقه ای به مستربین بودن ندارد ، ولی با این وجود این نقش را مجددا ایفا کرده ( آخرین سینمایی وی جانی انگلیش: دوباره حمله میکند ۲۰۱۸ بوده . هرچند که کرکتر وی در سریال مستربین نبود ، ولی تقریبا همان المان و اکت را مشاهده میکردیم. ) اما اگر حضور وی در این سریال و در نقش هیتلر ، قطعی باشد ، احتمالا ما با این نقش ، پایان اتمام حتمی مستربین را شاهد خواهیم بود.

چرا این موضوع خوشحال کننده است؟!

همانطور که گفتم ، قطعا دیدن چنین چهره ای با آن تصورات در قالب بزرگترین دیکتاتور تاریخ ، ناراحت کننده است ، اما من به شخصه اشتیاق فراوانی نسبت به این اتفاق دارم. چرا که دیدن وی در این قالب بازی ، چالشی جذاب و دیدنیست و من فکر میکنم که میتواند به خوبی آن را ایفا کند. روآن اتینکسون ، اولین کمدینی نیست که نقش هیتلر را بازی میکند ، پیش از این ، در سینمای کلاسیک ، چارلی چاپلین نیز این نقش را ایفا کرده بود که ثمره آن ، اثر بی نظیر و تاریخی دیکتاتور بزرگ شد ( The Great Dictator )

پیکی بلایندرز

در هر صورت تا فصل جدید پیکی بلایندرز منتشر نشود ، نمیتوان نظر مشخصی درباره این اتفاق داد ، اما میتوان به آن امیدوار بود . بی شک این اتفاق ، برای خود اتکینسون نیز اتفاقی چالشی و بشدت سخت است ، چرا که اکنون در لبه پرتگاه است ، میتواند به درون پرتگاه انتقادات و نظر های منفی بیفتد ، و میتواند بر قله نظر های مثبت و تحسین و تشویق ها بایستد . هردوی این اتفاق ها به خود او و نحوه بازی اش بر میگردد. امیدواریم شاهد یک هنرنمایی جذاب از این بازیگر دوست داشتنی شویم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *