ناتالی پورتمن قهرمانانه به ثور ” Thor 4 ” بازمیگردد !

  • مهر ۱۸, ۱۳۹۹
  • ۲۲ بازدید

ثور ” Thor ” یکی از کاراکتر های محبوب دنیای سینمایی مارول است که فیلم جدید این شخصیت با نام : Thor : Love and Thunder مورد انتظار بالایی از طرفداران این دنیای سینمایی قرار گرفته . باوجود اینکه هنوز از داستان این فیلم ، اطلاعات چندانی در دسترس نیست اما انگار ناتالی پورتمن با شخصیت جین به این سری فیلم ، بازمیگردد. پیش از این نیز ، وی ، در نقش این شخصیت در دو سری ابتدایی فیلم Thor ایفای نقش کرده بود.

جین ، از سرطان تا قهرمان ؟!

طبق گفته های ناتالی پورتمن ، جین در این فیلم قرار است در طی دست و پنجه نرم کردن با سرطان و درمان آن ، به ویژگی های ابرقهرمانی دست پیدا کند و به نوعی قهرمانی از دنیای مارول شود . هرچند این بازیگر ، محتوای بیشتری از فیلم را لو نداده و افزود که نمیتواند چیز زیادی درباره آن بگوید.

ناتالی پورتمن در ثور

کمی درباره فیلم

کارگردان این سری از فیلم های Thor نیز همانند سری قبلی این فیلم یعنی ثور: رگنراک ( Thor : Ragnarok ) تایکا وایتیتی باشد . طبق گفته های سال پیش این کارگردان ، این سری با الهامی از سری کمیک های ” The Mighty Thor ” قرار است ساخته شود .

تایکا وایتیتی ، غیر از این فیلم ، اثر مهم جوجو خرگوشه ” Jojo Rabbit ” را در کارنامه اش دارد که در نورد و دومین دوره جوایز اسکار ، جایزه بهترین فیلمنامه اقتباسی را دریافت کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *