چه چیزهایی از فصل ششم پیکی بلایندرز انتظار داریم ؟

  • مهر ۳۰, ۱۳۹۹
  • ۲۶ بازدید

این پست ، نسخه متنی آیتم ویدیویی ” چه چیزهایی از فصل ششم پیکی بلایندرز انتظار داریم ” میباشد و به همین دلیل شیوه نگارش آن نیز عامی و تعاملیست. برای تماشای ویدیو سربرگ مطمئن باشید که ف.شکن شما روشن است .

 پیکی فوکینگ بلایندرز ، سریالی که بعد پنج فصل تا اینجای کار ، تو اوج و قوی باقی مونده و همیشه یه چیزی برای رو کردن و بریدن کف ما داشته.

غیر از داستان درگیر کننده و فضا سازی جذاب و گنگ بالای بروبچ بلایندرز ، مهم ترین نکته سریال انتخاب بازیگر عالی اونه .
سه برادر ، شلبی که ایفای نقشون به عهده کیلین مورفی ، پاول اندرسن ، و جو کول بود که خیلی هم کول بود و این داستانا ، البته یه برادر دیگه هم بود ، هری ….. که بیخیال ، اسم یارو رو نمیتونم بگم تعریفم ازش بکنم؟!
تام هاردی ، آدرین برودی شطون بلا هم که گاد . البته خیلی بازیگر خوب دیگه هم هست ولی اینا رو گفتم که کسایی که ندیدن سریالو سینه خیز برن ببینن.

سرتونو درد نیارم ، الان میخوام چیزایی که از فصل ششم سریال انتظار داریم رو لیست کنم.

روایت داستان تو جنگ جهانی دوم!

پایان هولناک فصل پنجم (اوکی اینجا یکم اسپویله گوشاتونو بگیرید)  و ترور ناموفق آسوالد ماسلی رهبر فاشیسم انگلیس ، عملا یعنی زمینه سازی برای شروع جنگ جهانی دوم . حرکت جسورانه سازنده های سریال ، که شدیدا مشتاقم ببینم قراره چطور باشه.

کیلین مورفی در پیکی بلایندرز

شرکت تو جنگ توسط پیکی فوکینگ بلایندرز

میدونیم که توماس شلبی از جنگ رفته های جنگ جهانی اوله ، و خب آثارشو توی شخصیت اون طی این پنج فصل دیدیم . پس یعنی تجربه یه جنگ رو داشته . با اینحال که اون از ثمره این اتفاق همچنان داره عذاب میکشه ولی به عنوان یه افتخار بهش نگاه میکنه . پس بعید نیست همچین ، که بخواد تو جنگ شرکت مستقیم داشته باشه . و خب (بازم اسپویل) تو لحظه پایانی اپیزود آخر فصل پنج ، عملا میخواست خودکشی کنه . پس … منطقی میاد ، نه؟!

درگیری با مایکل گری

همونطور که توی سریال دیدیم ، مایکل همیشه میخواست جای تامی رو بگیره ، از همون اول که سوسکی پستای مهمی از تام گرفت تا آخرش که تامی رو تحقیر کرد که نمیگم چرا . و خب ، اون تو کلشه که تو آمریکا بیزینس راه بندازه پس ، بعید نیست که درگیری بزرگتری نسبت به چیزی که تاحالا دیدیم ، یه چیز تو مایه های درگیری گروهی ، از مایکل و تامی ببینیم . هرچند با وجود تصور شرکت کردن تامی تو جنگ ، حتی تو دست گرفتن بیزینس توسط مایکل هم قابل تصوره . ولی در کل این اتفاق میفته ، چه زود چه دیر!

اَلفی سولومونز (Alfie Solomons)؛ انتقام یا رفاقت؟!

آقا این چیزی که میگم یکم گیج کنندست .  (و بازم اسپویله) اولش که الفی به تامی خیانت میکنه ، بعدا با هم اوکی میشن و یه همکاری ای میکنن ، تهش تامی به خاطر اون خیانت اول قضیه میزنه الفی رو میکشه . بعدا میبینیم که ای دل غافل ، آق سلیمون زندست که . تازه با تامی برای ترور ماسلی لعنتی هم همکاری میکنه . حالا دوتا فرضیه پیش میاد ، یا به خاطر اون حرکتی که تامی زد میزنه دهن تامی رو توی این فصل سرویس میکنه که خب احتمالش کمه . یا یه جورایی بهش پناه میبره و یه جورایی با هم رفاقت میکنن . حالا چرا پناه؟! فاشیسم . با زنده موندن ماسلی ، طبعا فاشیسم قوی میشه و کشتار یهودی ها آغاز میشه . خب ، میشه حدس زد اَلفی ، سر این قضیه تو فکر انتقام باشه و از طرفی هم به خاطر جونش به تامی پناه بیاره . ممم؟

تام هاردی در پیکی بلایندرز

تامی فاشیسم؟

(جاداره بازم بگم اسپویل) تو فصل آخر ، تامی به عنوان یه نفوذی سعی کرد به ماسلی نزدیک بشه تا بتونه از اهدافش مطلع بشه و ترورش کنه ، با شکست خوردن ترور هم میشه این احتمال رو داد که ماسلی با تامی هم درگیر بشه و از قضیه باخبر بشه ، یا طی یه باج خواهی یا هرچی ، هنوز ماسلی نفهمه و تامی هم به نقش خودش به عنوان یه نفوذی ادامه بده . حتی ممکنه دیدار هایی هم با هیتلر داشته باشه ، همون طور هم که شایعش اومد روآن اتکینسون هم قراره به عنوان هیتلر تو سریال حضور داشته باشه.هرچند تکذیب شد ولی کی چی میدونه؟!

و تنها دانسته قطعی ما از سریال ، اسم قسمت اول فصل ششم این سریاله!

آنتونی بیرن با انتشار یه عکسی توی اینستاگرامش ، مشخص کرده که اسم قسمت اول فصل پیش رو black day  یا روز سیاههه . هرچند که واضح نیست ولی با دقتی که رسانه ها روی تصویر داشتن حدس زدن که قراره این فصل توی ژانویه ۲۰۲۱ منتشر بشه . هرچند با شرایط کرونا هیچ چیز مشخص و قطعی نیست.

آره خلاصه آقا ، این بود از انتظاراتی که از فصل جدید پیکی بلایندرز داشتیم . همه اینا در حد حدسه و هیچ چیزی تایید نمیشه ، ولی خب چیزی که باید ازش مطمئن بود خوب بودن این سیزنه ، میدونم که خیلی این حرف ، حرف سنگینیه و اشتباهه راجع به همچین چیزی مطمئن باشی ولی خب ، اگه به روند سریال نگاهی بندازیم میبینیم که سیر حرکتش افول خاصی نداره و همیشه سعی کرده با گره های داستانی و عمیق شدن توی شخصیت ها ، این مسیر رو همچنان بالا نگه داره . و خب ، چه اتفاقی مهم تر و پر تنش تر از جنگ جهانی دوم؟!


همین ، رفقا با لایک و دیسلایک و کامنت ، با پارت هنر در تعامل باشید و اگر دوست داشتید ویدیو های بیشتری از ما ببینید ، سابسکرایب کنید و زنگوله نوتیفیکیشن رو بزنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *